تبلیغات
سینما - در حاشیه جشنواره فیلم فجر
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !


پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
کدام یک را بیشتر دوست دارید
آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ

لینك به ما

 

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز : [cb:stat_today_view]

بازدید های دیروز : [cb:stat_yesterday_view]

كل بازدیدها : [cb:stat_total_view]

كل مطالب : [cb:stat_total_post]

كل نظرات :

شنبه 8 بهمن 1384
در حاشیه جشنواره فیلم فجر
زاگرس و پرونده هاوانا رسیدند
در حالى كه با زودتر برگزار شدن مراسم اختتامیه جشنواره امسال، فرصت نمایش فیلم هاى ایرانى براى داوران بسیار فشرده تر از قبل شده است، سرانجام دو فیلم «زاگرس» و «پرونده هاوانا» به جشنواره رسیدند تا در لیست اعلامى اولیه فیلم هاى بخش مسابقه سینماى ایران تنها یك تغییر صورت گیرد. به این ترتیب از لیست ۲۴ فیلمى این بخش تنها فیلم «سینه سرخ» از برنامه ها حذف شد و مابقى فیلم ها به جشنواره رسیدند. فیلم زاگرس آخرین ساخته محمدعلى نجفى روز پنجشنبه نخستین نمایش خود را در سینما پایتخت پشت سر گذاشت و دیروز نیز براى نمایندگان رسانه هاى گروهى به نمایش درآمد. فیلم پرونده هاوانا نیز كه دفتر جشنواره اصلاً آن را در برنامه هاى اولیه قرار نداده بود روز جمعه به جاى فیلم «سینه سرخ» در سینما استقلال اكران شد. با توجه به یك روز زودتر برگزار شدن مراسم اختتامیه، دفتر جشنواره به سازندگان هر دو این فیلم ها اعلام كرده بود كه براى باقى ماندن در برنامه ها، باید تا آخر وقت روز پنجشنبه براى داوران به نمایش درآیند. به این ترتیب با رسیدن دو فیلم زاگرس و پرونده هاوانا در مجموعه ۲۳ فیلم در بخش مسابقه سینماى ایران مورد داورى و قضاوت قرار گرفتند. فیلم هاى «قتل آن لاین»، «شب بخیر فرمانده» و «شوریده» نیز كه در روزهاى اول جشنواره نوبت نمایش خود را به فیلم هاى دیگرى داده بودند در دو روز گذشته به نمایش درآمدند تا تنها فیلم «سینه سرخ» از برنامه ها حذف شود.
پیش از این گفته مى شد به دلیل احتمال آماده نشدن تعدادى از فیلم ها، داوران هر فیلمى را كه تا آخر وقت پنجشنبه آماده نشود از برنامه ها حذف خواهند كرد. در این میان از ۱۷ فیلم بخش مهمان همچنان وضعیت نمایش چند فیلم مشخص نیست. فیلم هاى «آتش بس»، «رویاى خیس» و «راه طى شده» كه اصلاً در برنامه ها گنجانده نشدند و فیلم هاى «شام عروسى»، «شبانه» و «خانه روشن» نیز تا دو روز پیش به جشنواره نرسیده بودند.
نوشته شده توسط محمد ساعت 03:01 ق.ظ موضوع مطلب :‌ عمومی ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()